USD EUR GBP CHF
kupno hurt 3,9000 4,2200 4,9700 4,2700
sprzedaż hurt 3,9600 4,2800 5,0300 4,3200

Kantory Dorex we Wrocławiu od 1990 roku oferują profesjonalną obsługę w zakresie skupu i sprzedaży walut obcych. Obecnie posiadamy 5 placówek znajdujących się we Wrocławiu i na Bielanach Wrocławskich.

W naszej sieci wymienią Państwo zarówno podstawowe waluty jak i waluty z odległych krajów takich jak Brazylia, Indie czy Islandia lub Chiny (dostępne tylko w niektórych kantorach).

Dzięki doświadczeniu możemy zapewnić Państwu fachową obsługę wraz z najlepszymi kursami w mieście. Korzystanie z naszych usług to gwarancja atrakcyjnych cen, pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa transakcji. Wiemy, jak ważne są dla Ciebie Twoje inwestycje. Z chęcią doradzimy Ci w najlepszym wyborze walut.

Polityka prywatności

Zgodnie z zasadami, opisanymi w z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych jest Dorex Kantory Kędzia Podrażka Spółka Jawna, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Piłsudskiego 54/1.

2. Podstawą prawnych gromadzenia przez nas Państwa danych są:

a. W przypadku zgłoszeń transakcji do GIIF - art. 6 pkt 1 lit. c RODO, czyli wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na nas;

b. W przypadku monitoringu wizyjnego – art. 6 pkt 1 lit. f RODO, czyli nasz prawnie uzasadniony interes, jakim jest tutaj zapewnienie bezpieczeństwa zarówno naszych Pracowników, jak i Klientów.

3. Państwa dane mogą być przez nas przekazywane podmiotom uprawnionym na podstawie prawa. Odbiorcą formularzy GIIF jest Generalny Inspektor Informacji Finansowej, zapisy z monitoringu mogą być natomiast udostępnione organom ścigania, o ile zajdzie uzasadniona potrzeba takiego udostępnienia.

4. Podanie przez Państwa danych jest wymogiem ustawowym. Odmowa ich podania oznacza brak możliwości zrealizowania przez nas transakcji.

5. Zgromadzone dane przechowujemy tylko tak długo, jak jest to niezbędne do realizacji celów, dla których zostały zgromadzone. Dla danych z formularzy GIIF ten okres to 6 lat. Zapisy monitoringu są przez nas usuwane po 30 dniach.

6. Państwa dane nie są przetwarzane w sposób automatyczny. Nie służą również do profilowania.

7. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania oraz usunięcia. Mogą Państwo również wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Państwa danych, lub zażądać jego ograniczenia.

8. Jeśli mają Państwa zastrzeżenia do tego, w jaki sposób posługujemy się Państwa danymi, przysługuje Państwu prawo do skargi. Urzędem właściwym do jej złożenia jest URZĄD.

&

Zapraszamy do naszych kantorów w innych lokalizacjach

1989 - 2024 © Dorex Kantory Kędzia Podrażka spółka jawna

Oławska 2, 50-123 Wrocław

NIP: 897-000-84-43

REGON: 008215295

Email: biuro@dorex.com.pl

KONTAKT TELEFONICZNY:

tel. stac.: 71 344 10 78

tel. kom.: +48 502 743 532

telefon

Kantory Dorex

Kantory Dorex we Wrocławiu zapewniają profesjonalną obsługę w zakresie skupu i sprzedaży walut obcych. Korzystanie z usług naszego kantoru to gwarancja atrakcyjnych cen, pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa transakcji. Dogodne położenie na Rynku we Wrocławiu oraz najważniejszych centrach handlowych, wieloletnie doświadczenie, otwartość na propozycje Klienta to tylko niektóre z zalet, jakie posiada nasz kantor. Wrocław korzysta z naszych usług już od wielu lat. Wrocławianie wiedzą bowiem, że mogą na nas polegać. Jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie. Wiemy, jak ważne są dla Ciebie Twoje inwestycje. Z chęcią doradzimy Ci w najlepszym wyborze.

 

 

 

POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego

"Tarcza finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm"

udzieloną przez PFR S.A.