USD EUR GBP CHF
kupno hurt 3,6900 4,2800 4,8000 3,7700
sprzedaż hurt 3,7400 4,3250 4,8400 3,8550

Kantory Dorex we Wrocławiu od 1990 roku oferują profesjonalną obsługę w zakresie skupu i sprzedaży walut obcych. Obecnie posiadamy 8 placówek znajdujących się we Wrocławiu i na Bielanach Wrocławskich.

W naszej sieci wymienią Państwo zarówno podstawowe waluty takie jak Euro, Dolar, Funt Brytyjski, Frank Szwajcarski jak i waluty z odległych krajów takich jak Brazylia, Indie czy Islandia lub Chiny (dostępne tylko w niektórych placówkach firmy).

Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu możemy zapewnić Państwu fachową obsługę połączoną z najlepszymi kursami w mieście. Jeżeli są Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas kursami zapraszamy do zakładki kursy walut lub do kontaktu telefonicznego z jedną z naszych placówek.

Kantory Dorex we Wrocławiu zapewniają profesjonalną obsługę w zakresie skupu i sprzedaży walut obcych. Korzystanie z usług naszego kantoru to gwarancja atrakcyjnych cen, pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa transakcji.

Dogodne położenie na Rynku we Wrocławiu oraz najważniejszych centrach handlowych, wieloletnie doświadczenie, otwartość na propozycje Klienta – to tylko niektóre z zalet, jakie posiada nasz kantor. Wrocław korzysta z naszych usług już od wielu lat. Wrocławianie wiedzą bowiem, że mogą na nas polegać. Jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie. Wiemy, jak ważne są dla Ciebie Twoje inwestycje. Z chęcią doradzimy Ci w najlepszym wyborze.

Przygotuj się do podróży zagranicznej. Pomyśl o zaopatrzeniu się w walutę obcą. Zgłoś się do nas. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Zapraszamy do naszych kantorów w innych lokalizacjach

1989 - 2018 © Dorex Kantory sp. z o.o. sp.k.

Oławska 2, 50-123 Wrocław

NIP: 897-000-84-43

REGON: 008215295

Email: biuro@dorex.com.pl

KONTAKT TELEFONICZNY:

tel. stac.: +48/ 71 344 10

tel. kom.: +48 502 743 532

telefon

Kantory Dorex

Kantory Dorex we Wrocławiu zapewniają profesjonalną obsługę w zakresie skupu i sprzedaży walut obcych. Korzystanie z usług naszego kantoru to gwarancja atrakcyjnych cen, pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa transakcji. Dogodne położenie na Rynku we Wrocławiu oraz najważniejszych centrach handlowych, wieloletnie doświadczenie, otwartość na propozycje Klienta to tylko niektóre z zalet, jakie posiada nasz kantor. Wrocław korzysta z naszych usług już od wielu lat. Wrocławianie wiedzą bowiem, że mogą na nas polegać. Jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie. Wiemy, jak ważne są dla Ciebie Twoje inwestycje. Z chęcią doradzimy Ci w najlepszym wyborze.